تور ارمنستان: تسلیم رونوشت استوارنامه های سفرای تازه برونئی و ارمنستان به امیرعبداللهیان

به گزارش تاورنا، سفرای تازه برونئی دارالسلام و جمهوری ارمنستان در تهران امروز ضمن ملاقات با امیرعبداللهیان، رونوشت استوارنامه های خود را تسلیم وزیر امور خارجه کردند.

تور ارمنستان: تسلیم رونوشت استوارنامه های سفرای تازه برونئی و ارمنستان به امیرعبداللهیان

با ما سفر کنید و با تور ارمنستان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سفرای نو برونئی دارالسلام و جمهوری ارمنستان امروز (دوشنبه) ضمن حضور در محل وزارت امور خارجه و ملاقات با حسین امیرعبداللهیان رونوشت استوارنامه های خود را تسلیم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران کردند.

بر این اساس، آوانگ حاجی اسماعیل عبدالمناپ سفیر نو برونئی دارالسلام در جمهوری اسلامی ایران در شروع ماموریت دیپلماتیک خود با امیرعبداللهیان ملاقات و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم وی کرد.

آرسن آواکیان سفیر نو جمهوری ارمنستان نیز دیگر سفیری بود که امروز با حضور در محل وزارت امور خارجه ضمن ملاقات با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وی کرد.

سفیر قبلی ارمنستان چندی پیش ماموریتش در تهران انتها یافت. آرتاشس تومانیان سفیر جمهوری ارمنستان در تهران نهم آبان ماه در انتها ماموریت خود با امیرعبداللهیان ملاقات و خداحافظی نموده بود.

چندی پیش پایگاه خبری آرکا اظهار داشت که آرمن سرکیسیان رئیس جمهور ارمنستان به توصیه نیکول پاشینیان نخست وزیر این کشور، آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در تهران را از سمتش به عنوان سفیر فوق العاده و سفیر تام الاختیار برکنار نموده است.

تومانیان از فوریه سال 2015 به عنوان سفیر جمهوری ارمنستان در ایران در حال فعالیت بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1883

به "تور ارمنستان: تسلیم رونوشت استوارنامه های سفرای تازه برونئی و ارمنستان به امیرعبداللهیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارمنستان: تسلیم رونوشت استوارنامه های سفرای تازه برونئی و ارمنستان به امیرعبداللهیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید