اخبار سیاسی

ورود شورای عالی فضای مجازی به حوزه وی اودی ها

امیر خوراکیان در تبادل نظر با خبرنگار مهر، در خصوص برنامه های مرکز ملی فضای مجازی برای ساماندهی فعالیت شرکت های ارائه دهنده خدمات صوت و تصویر فراگیر و ویدئوی آنلاین وی اودی (VOD) و نیز اقدامات نهادهای متولی این بخش، گفت: ما در حوزه VOD ها در مساله نهاد تنظیم...

22 مرداد 1399

نقش مخرب محور سعودی اماراتی در تونس و لیبی

به گزارش خبرنگاران، روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی با انتشار گزارشی به نقش مخرب امارات در تونس و لیبی پرداخت.

21 مرداد 1399

پنتاگون در عراق کاهش نیرو می دهد

ایسنا نوشت: مقام های پنتاگون تاکید دارند که وظیفه کنونی در عراق را می توان با نصف همین نیروها انجام داد و برنامه هایی برای کاهش نیروها در عراق به 2500 تا 3000 تن دارند. با این حال هیچ جدول زمانی مشخصی برای آن وجود ندارد.

20 مرداد 1399

روسیه: ایران قابل راستی آزمایی ترین فعالیت هسته ای را داشته است

به گزارش خبرنگاران، میخائیل اولیانوف، نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین در حساب کاربری خود در توئیتر به ادعاهای یک خبرنگار علیه ایران درباره گزارش جهت دار اخیر آژانس واکنش نشان داد.

17 مرداد 1399

خبرنگاران دبیرکل وزارت امور مذهب یونان: گفت وگوی بین دینی با ایران اهمیت بسزایی دارد

آتن- خبرنگاران- دبیرکل وزارت آموزش و امور مذهب یونان در ملاقات رایزن فرهنگی کشورمان با وی، گفت: برگزاری و تداوم گفت وگوهای بین دینی میان دو کشور، مهم و حائز اهمیت هستند.

16 مرداد 1399

خبرنگاران بلومبرگ: آلمان در حال آنالیز اقدامات متقابل علیه تحریم های احتمالی آمریکا است

تهران - خبرنگاران - بلومبرگ گزارش داد: آلمان در حال آنالیز اقدامات متقابل علیه تحریم های احتمالی و اضافی آمریکا در خصوص خط لوله گازی نورد استریم 2 است.

15 مرداد 1399

دو هدف اصلی ترامپ برای خروج نظامیان آمریکایی از آلمان

ایرنا نوشت: تصمیم دونالد ترامپ برای کاستن از شمار نظامیان آمریکایی در آلمان، به حدس ها در خصوص اهداف پشت پرده وی از جمله بهره برداری انتخاباتی و تضعیف ناتو دامن زده است.

15 مرداد 1399

خاوازی: ستاد تنظیم بازار نهاده های دامی بزودی شروع به کار می نماید

وزیر جهاد کشاورزی از شروع به کار ستاد تنظیم بازار نهاده های دامی در آینده نزدیک اطلاع داد.

11 مرداد 1399

افت 12 درصدی اقتصاد روسیه در ماه آوریل به خاطر کرونا

به خاطر شیوع کرونا و خانه نشین شدن مردم برای کنترل این بیماری، فراوری ناخالص داخلی روسیه در ماه آوریل 12 درصد کاهش داشته است.

10 مرداد 1399

ترامپ نیروهای ارتش را به خیابان ها آورد، عکس

رئیس جمهور آمریکا فرمان استقرار نیروهای ارتش را در خیابان های آمریکا صادر کرد.

10 مرداد 1399

شرح بانک مرکزی درباره نرخ سود بانکی

بانک مرکزی اقدام به برقراری دالان نرخ سود در بازار بین بانکی نموده است که این اقدام، ابزار های جدیدی را برای مدیریت نقدینگی و راهنمایی نرخ سود در بازار بین بانکی و جهت دهی به نرخ های سود در بازار های اقتصادی و راهنمایی نرخ تورم به سمت نرخ تورم هدف در اختیار...

10 مرداد 1399

سعودی ها از تونل داعش وارد عراق می شوند!

کارشناس مسائل غرب آسیا، گفت که سعودی ها کوشش دارند با استفاده از مسائل ایدئولوژیک و تقویت تروریست ها در عراق نفوذ خود در این کشور را گسترش دهند.

9 مرداد 1399

حدس جدید سازمان جهانی بهداشت درباره منشأ کرونا

کارشناسان این سازمان به خبرگزاری فرانسه گفته اند در ارتباط نزدیک با محققان هلندی هستند که درباره چند مورد ابتلا به ویروس کرونا روی کارگرانی تحقیق می کنند که به نظر می رسد ویروس از طریق راسو های مینک به آن ها منتقل شده باشد.

9 مرداد 1399

ظریف در پیامی انتخاب رئیس مجلس یازدهم را تبریک گفت

وزیر امور خارجه در پیامی انتخاب محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس یازدهم را تبریک گفت.

9 مرداد 1399

یاری هزینه ودیعه مسکن در تهران به کدام خانه ها تعلق می گیرد؟ ، بسیاری از مستاجران حذف شدند

وزیر راه یکی از شرایط پرداخت وام ودیعه مسکن به مستأجران تهرانی را داشتن واحد حداکثر 75 متری خاطرنشان کرد. به این ترتیب بخش زیادی از اجاره نشین ها از طرح دولت حذف می شوند.

9 مرداد 1399

برآورد نرخ طبیعی خانه های خالی

یک ابهام درباره بازار خانه های خالی، تصمیم آخر برای ورود مالیاتی به این حوزه را به تاخیر انداخته است. آمار رسمی قدیمی (برای 4 سال پیش) درباره مقیاس این بازار حاکی است در ازای هر 100 واحد مسکونی در حال استفاده در کشور، 11 آپارتمان بلااستفاده است. هرچند نرخ...

8 مرداد 1399

سرآغازهای علوم انسانیِ مدرن در ایران

به گزارش خبرنگاران کتاب مساله علم و علم انسانی در دارالفنون عصر ناصری به تلاش ابراهیم توفیق، مهدی یوسفی و آرش حیدری منتشر شده است.

8 مرداد 1399

چین در صف تحریم آمریکا

تنش در روابط پکن و واشنگتن به سطح بی سابقه ای رسیده است.پس از اتهام زنی های متقابل در بحبوحه بحران کرونا، اکنون هنگ کنگ زمین بازی را تغییر داده و درجه تقابل را به بالاترین سطح رسانده است. کانون بحران به تصمیمات نشست سالانه حزب کمونیست بازمی شود. روز جمعه...

8 مرداد 1399

جوزپ بورل: شاهد سرانجام نظم تحت رهبری آمریکا در جهان هستیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه ضمن اشاره به اینکه انتها عصر رهبری آمریکا بر جهان در حال فرارسیدن است خواهان اتخاذ راهبردی قدرتمندانه در قبال چین شد.

8 مرداد 1399

تمرینات گروهی تیم های سری A از دوشنبه شروع می گردد

باشگاه های سری A به زودی به صورت گروهی تمرین می نمایند.

22 تیر 1399
تعداد: (268)