تصویری از سلطان لاغری با روزه!

به گزارش تاورنا، باربیری پیروز شد 125 کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهد و رکورد طول مدت روزه گرفتن را به نام خود ثبت کند.

تصویری از سلطان لاغری با روزه!

آگوستینو آنگوس جوزپه باربیری (1939 تا 1990) مردی اسکاتلندی بود که از ژوئن 1965 تا ژوییه 1966 به مدت 382 روز روزه گرفت. وی طی این مدت با مصرف چای، قهوه، آب گازدار و ویتامین ها در خانه ای در تیپورت، اسکاتلند زندگی می کرد. باربیری به طور مرتب برای ارزیابی پزشکی به بیمارستان مریفیلد مراجعه می کرد.

باربیری پیروز شد 125 کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهد و رکورد طول مدت روزه گرفتن را به نام خود ثبت کند. پزشکان برای کاهش وزن وی یک دوره روزه داری کوتاه را برنامه ریزی نموده بودند، اما باربیری اعتقادی به این برنامه نداشت و برای رسیدن به وزن دلخواه خود بر روزه داری طولانی مدت پافشاری کرد.

باربیری برای 382 روز (یک سال و 17 روز) که در 11 ژوییه 1966 به انتها رسید، فقط ویتامین ها، الکترولیت ها، مخمر (منبعی از تمام اسید های آمینه ضروری) و نوشیدنی های بدون کالری مانند چای، قهوه و آب معدنی مصرف کرد. وی گاهی اوقات میزان کمی شیر و/یا شکر همراه با نوشیدنی های خود مصرف می کرد.

در زمان شروع دوره روزه گرفتن، وزن باربیری 207 کیلوگرم بود و زمانی که به هدف 82 کیلوگرم خود رسید، آن را متوقف کرد. وی به طور میانگین کاهش 327 گرم از وزن خود در روز یا 10 کیلوگرم در ماه را تجربه کرد.

پس از رسیدن به وزن دلخواه، باربیری پیروز شد آن را حفظ کند. پنج سال پس از انتها دوره روزه داری، وی 89 کیلوگرم وزن داشت. پس از کاهش وزن، وی به واریک نقل مکان کرد. باربیری در سپتامبر 1990 درگذشت. وی دو فرزند پسر داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1402 بروزرسانی: 18 مرداد 1402 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 2275

به "تصویری از سلطان لاغری با روزه!" امتیاز دهید

1 کاربر به "تصویری از سلطان لاغری با روزه!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویری از سلطان لاغری با روزه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید