تفاهم نامه 8 بندی ایران و سوئیس در گردشگری

به گزارش تاورنا، تفاهم نامه همکاری گردشگری بین دو کشور ایران و سوئیس به امضای ولی تیموری معاون گردشگری و سوماروگا رئیس بخش بازارهای نوظهور گردشگری سوئیس رسید.

تفاهم نامه 8 بندی ایران و سوئیس در گردشگری

تاورنا - تفاهم نامه همکاری گردشگری بین ایران و سوئیس روز گذشته 18 آبان 98 در حاشیه اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور، که با مسئولیت وزارت بهداشت ایران در سوئیس برگزار گردید، به امضای مسئولان گردشگری دو کشور رسید.

براساس این تفاهم نامه، طرف ها در چارچوب توانمندی و تسهیلات خود، همکاری های مشترک در زمینه گردشگری را براساس اصل برابری و منافع متقابل و طبق قوانین کشورهای عضو و معاهدات بین المللی کنونی، تقویت و توسعه خواهند داد.

همچنین دو طرف متعهد شدند نهادهای دولتی خود را به همکاری در حوزه گردشگری تشویق نمایند.

براساس بند 3 این تفاهم نامه مسئولان گردشگری ایران و سوئیس متعهد شدند اطلاعات مربوط به حضور در نمایشگاه ها، کنگره ها، روزهای گردشگری و سمینارهای کشور خود را به طرف دیگر اطلاع رسانی کند.

دو طرف اطلاعات مربوط به حوزه گردشگری شامل قانون گذاری و سایر اسناد حقوقی مربوط به آمار گردشگری، تجارب مربوط به بهبود کیفیت خدمات گردشگری و تجارب مربوط به تنظیم عملکرد نهادهای گردشگری را براساس این تفاهم نامه تبادل خواهد نمود.

این تفاهم نامه که در 8 بند تنظیم شده است و به امضای ولی تیموری معاون گردشگری ایران و سوماروگا رئیس بخش بازارهای نوظهور گردشگری سوئیس رسید، به مدت یک سال اعتبار دارد.

منبع: چمدان
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 588

به "تفاهم نامه 8 بندی ایران و سوئیس در گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه 8 بندی ایران و سوئیس در گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید