حضور دانش بنیان های برتر صادراتی در نمایشگاه تکنولوژی عمان

به گزارش تاورنا، شرکت های توانمند و برتر صادراتی ایرانی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه تکنولوژی عمان حضور می یابند.

حضور دانش بنیان های برتر صادراتی در نمایشگاه تکنولوژی عمان

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش تاورنا، نمایشگاه تکنولوژی عمان یکی از رویدادهای پرمخاطب در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که هر سال به میزبانی مسقط پایتخت عمان برپا می گردد. در این نمایشگاه بین المللی فعالان و علاقه مندان به این حوزه از سراسر جهان مشارکت می نمایند و آخرین دستاوردهای خود در این عرصه را به نمایش می گذارند.

تعداد بازدیدنمایندگان اعلام شده نشان می دهد که این نمایشگاه بالاترین رکورد جذب مخاطبان طی 25 سال گذشته را داشته است. به همین دلیل این نمایشگاه فرصت و مجال خوبی برای دانش بنیان های فعال حوزه فناوری های ارتباطات و اطلاعات ایرانی است تا با حضور در آن، آخرین دستاوردها، محصولات و توانمندی های خود را به نمایش بگذارند و با به روزترین تجهیزات این حوزه آشنا شوند.

بر اساس اعلام معاونت علمی، همچنین این نمایشگاه به آنها اجازه می دهد که با شرکت های متناظر خود در دیگر کشورها ارتباط بگیرند و بازار خود را در جهان توسعه دهند. با توجه به اهمیت بالای این اتفاق، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در این نمایشگاه حمایت می نماید.

شرکت های دانش بنیان توانمند و برتر صادراتی برای حضور در این نمایشگاه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت www.tesc.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 621

به "حضور دانش بنیان های برتر صادراتی در نمایشگاه تکنولوژی عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور دانش بنیان های برتر صادراتی در نمایشگاه تکنولوژی عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید