زمان بازی های تیم ملی فوتبال در انتخابی جام جهانی مشخص شد

به گزارش تاورنا، به گزارش خبرنگاران، جلسه دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی و مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم های با شین من گیل، رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون، عوض بیک، مسئول مسابقات کمیته مسابقات و پاول عضو کمیته مسابقات امروز به شکل برخط برگزار گردید.

زمان بازی های تیم ملی فوتبال در انتخابی جام جهانی مشخص شد

مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم های ملی درباره این نشست گفت: در این نشست نمایندگان فدراسیون فوتبال ایران بر میزبانی رقابت ها به شکل رفت و برگشت تاکید داشتند و بر حق فوتبال ایران مبنی بر بهره مند شدن از ظرفیت میزبانی در سه مسابقه دور برگشت تصریح کردند.

در نهایت، با توجه به همه گیری و افزایش شیوع کرونا در سطح دنیا و تاکید کنفدراسیون مبنی بر سلامت مربیان، بازیکنان و دست اندرکاران مسابقات و مباحث مختلف اجرا شده درباره ادامه برگزاری رقابت های انتخاباتی جام دنیای 2022 قطر، در نهایت مقرر شد این مسابقات به احتمال بسیار زیاد به صورت متمرکز به میزبانی یکی از تیم های گروه C برگزار گردد و در صورت عدم وجود میزبان از سوی تیم های حاضر در این گروه مسابقات در کشور بی طرف به انجام برسد.

وی ادامه داد: نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا با سایر گروه های شرکت کننده فردا به انتها می رسد و نتیجه آن به صورت رسمی به فدراسیون ها اعلام خواهد شد.

رئیس دپارتمان تیم های ملی درباره زمان برگزاری مسابقات گفت: بر این اساس و مطابق برنامه ریزی جدید، تیم ملی روز 3 ژوئن (13 خرداد 1400) تیم ملی مقابل هنک کنگ ،7 ژوئن (17 خرداد) مقابل بحرین، 11 ژوئن (21 خرداد) در برابر کامبوج و در نهایت روز 15 ژوئن (25 خرداد) در برابر عراق قرار خواهد گرفت.

خراطی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی اجرا شده، ورود تیم ها به کشور میزبان 31 ماه می امسال میلادی و خروج آنها هم 16 ژوئن خواهد بود و بنابراین مدت زمان برگزاری مسابقات 17 روز تعیین شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1492

به "زمان بازی های تیم ملی فوتبال در انتخابی جام جهانی مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان بازی های تیم ملی فوتبال در انتخابی جام جهانی مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید