سرمایه گذاری استان بوشهر در توسعه صنایع کشاورزی کشور عمان

به گزارش تاورنا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت بالای استان بوشهر در حوزه صنایع کشاورزی و مواد غذایی این استان آمادگی سرمایه گذاری در کشور عمان در این زمینه دارد.

سرمایه گذاری استان بوشهر در توسعه صنایع کشاورزی کشور عمان

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش تاورنا از بوشهر، سیدحسین حسینی محمدی عصر امروز در جریان بازدید هیئت تجاری و مالی کشور عمان از منطقه ویژه مالی بوشهر با بیان اینکه این استان دارای ظرفیت های مهمی در حوزه تجارت دریایی و مالی است گفت: استان بوشهر با داشتن زیرساخت های مهم تجاری و مالی ظرفیت های مهمی برای سرمایه گذاری فراهم نموده است.

وی از راه اندازی خط کشتیرانی بین بندر شهید رجایی هرمزگان با بندر سحار عمان اضافه نمود: اکنون زمینه لازم برای توسعه مناسبات تجاری و مالی در زمینه تجارت و اقتصاد با عمان فراهم است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرشاخص های سرمایه گذاری در استان بوشهر برشمرد و گفت: صنایع معدنی، پتروشیمی و صنایع انتها دستی آن از جمله ظرفیت های شاخص سرمایه گذاری استان بوشهر است.

حسینی محمدی از آمادگی استان بوشهر برای سرمایه گذاری در عمان اطلاع داد و گفت: با توجه به ظرفیت بالای استان بوشهر در حوزه صنایع کشاورزی و مواد غذایی این استان آمادگی سرمایه گذاری در کشور عمان در این زمینه دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 453

به "سرمایه گذاری استان بوشهر در توسعه صنایع کشاورزی کشور عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری استان بوشهر در توسعه صنایع کشاورزی کشور عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید