اخبار صنعت

پاکستان: تجارت با ایران را به بالاترین سطح می رسانیم، عملکرد دولت روحانی در این شرایط سزاوار تمجید است

ایرنا نوشت: مشاور ارشد نخست وزیر پاکستان در امور بازرگانی و سرمایه گذاری (سرپرست وزارتخانه بازرگانی) با اعلام سفر آینده خود به جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نهمین نشست کمیته مشترک تجاری، گفت: تمامی مقدمات و برنامه ها برای آنالیز و برطرف موانع در راستا...

28 مهر 1399

گزارش، نومیدی های ترکیه از آمریکا و روسیه

دو اقدام متفاوت و غیرمنتظره مسکو و واشنگتن، تحلیل­گران ترکیه را به این جمع­ بندی رسانده که دوستی با دو ابرقدرت، شرایط و پیامدهایی دارد و آنکارا نباید با نگرش خوشبینانه وارد میدان گردد.

25 مهر 1399

روستای ابوالفضل؛ روایتی دیگر از تبعیض مداری

چرا وقتی مستضعفان در مقابل قانون قرار می گیرند، قانون تبدیل به اژد های هفت سری می گردد که مو را از ماست بیرون می کشد، اما زمانی که قانون در تعارض با تصرفات املاک در خیابان فرشته قرار می گیرد، چهره ای لطیف و اهل تسامح به خود گرفته است؟

25 مهر 1399

گوترش: صنعت گردشگری را از شر کرونا نجات دهیم

آنتونیو گوترش در یک پیغام توئیتری با ابراز نگرانی از لطمه دیدن صنعت گردشگری دنیا تحت تاثیر همه گیری ویروس کرونا، گفت که لازم است تا بخش گردشگری احیا و بازسازی گردد.

24 مهر 1399

معمای بزرگ مجیدی در مرکز خط دفاعی، دفاع وسط استقلال در دربی کیست؟

به گزارش خبرنگاران، بدترین خبری که می توانست پیش از دربی چهارشنبه شب اردوی استقلال را ملتهب کند، مصدومیت همزمان 3 مدافع میانی و از دست دادن دربی بود. این اتفاق برای آبی پوشان افتاد تا مجیدی در ساعتهای باقی مانده به این بازی مهم، دغدغه بزرگی برای انتخاب...

24 مهر 1399

ایران برای یاری رسانی به سیل زدگان افغانستان اعلام آمادگی کرد

وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران در گفت وگوی تلفنی با سرپرست وزارت مالیه افغانستان، آمادگی تهران برای ارسال یاری و تجهیزات لازم برای یاری رسانی و تعمیرات تاسیسات آب و برق افغانستان را که در پی سیل اخیر در این کشور متحمل آسیب های بسیاری شده است، خاطرنشان...

23 مهر 1399

کلاهی که بر سر کارگران غیرنیشکری هفت تپه رفت ، به کارگر وعده استخدام دادند، اما اخراج نصیبش شد!

با وجود اینکه به کارگران بخش های غیرنیشکری، دفع آفات، فنی صنعتی شرکت هفت تپه وعده استخدام داده شده بود و روزانه 14 ساعت کار مداوم انجام مى دادند، اما بعد از یکسال کار سخت اخراج شدند.

23 مهر 1399

کمبود مخزن CNG در زنجان نداریم

خبرنگاران/زنجان مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: در بحث مخازن CNG خودروها کمبود نداریم.

20 مهر 1399

زیان 5 هزار تومانی مرغداران در فروش تخم مرغ

نبی پور قیمت تمام شده هر کیلو تخم مرغ را 13 هزار و 500 تومان گفت و گفت: عرضه با نرخ های فعلی بیانگر زیان 5 هزار تومانی مرغداران در فروش هر کیلو تخم مرغ است.

15 مهر 1399

اینجا امید از دل پیله رشد می کند

نوغانداری از جمله صنایع سنتی، سودآور و ارزشمند به شمار می رود که این سود ازدل پیله کرم ابریشم به دامان فعالان این عرصه سرازیر می شود.

12 مهر 1399

هوآوی ارزشمندترین برند چینی شد

بر اساس رده بندی منتشر شده از سوی موسسه برند آلیانس شرکت هوآوی چین با ارزش 117 میلیارد دلار هم اکنون ارزشمندترین برند چینی به شمار می رود.

11 مهر 1399

قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو برگزار گردید

قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار گردید و نتایج قرعه کشی در سه روز آینده و پس از صحه گذاری مراجع ذیربط، در سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو قرار می گیرد.

2 مهر 1399

گفت وگوی خصوصی مقامات دولتی ایران و عراق

در جریان سفر نخست وزیر عراق به تهران اعضای کابینه و مقامات دولتی ایران و عراق بصورت جداگانه با یکدیگر ملاقات و گفت و گو کردند.

25 شهریور 1399

ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک در معاونت گردشگری کشور

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی هرمزگان از ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک به معاونت گردشگری کشور اطلاع داد.

22 شهریور 1399

دریافت مالیات از خانه های خالی در مجلس تصویب شد ، جزئیات طرح

با رای مجلس مالکان واحدهای مسکونی واقع در کلیه شهرهای بالای یکصدهزار نفر اگر در هر سال مالیاتی در مجموع بیش از 4 ماه به عنوان خانه خالی شناسایی شوند به ازای هر ماه بیش از زمان مذکور، به صورت ماهانه مشمول مالیاتی برمبنای مالیات بر درآمد اجاره خواهند شد.

12 شهریور 1399

خلیلیان: تیم استقلال باید به قرنطینه برود و بازی هایش لغو می گردد

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد، تیم استقلال به دلیل ابتلای بیش از 25 درصد از بازیکنان و کادر این تیم به ویروس کرونا باید به قرنطینه برود.

11 شهریور 1399

امتحانان خاتمه ترم کرونایی در دانشگاه صنعتی شریف شروع شد، نمره دهی همچنان از صفر تا 20

امتحانات سرانجام ترم پرفراز و نشیب کرونایی در دانشگاه صنعتی شریف از امروز شروع شد.

7 شهریور 1399

گردشگران را با عکس های سنگ سیاه فراری ندهیم

فعالان و سرمایه گذاران گردشگری درباره انتشار تصاویری از معتادان در بافت تاریخی و توریستی شهر شیراز، معتقدند سیاه کردن پیشانی یک شهر توریستی فقط گردشگران آن را نگران می نماید و فراری می دهد.

7 شهریور 1399

معنای متفاوت احضار سفرای ایران و ترکیه در عراق ، لحن تند عراق در خصوص ترکیه

خبرگزاری رسمی کشور عراق گزارش داد که وزارت خارجه این کشور، سفرای ترکیه و جمهوری اسلامی ایران در بغداد را احضار نموده و به سفیر ترکیه به شدت اعتراض نموده است.

6 شهریور 1399

مظنه خرید انواع حبوبات در بازار، عدس 20 هزار تومانی شد

بالا رفتن روز به روز نرخ انواع حبوبات در بازار باعث شده قیمت بعضی از این کالاها در هر کیلوگرم حدود 10 هزار تومان افزایش قیمت داشته باشد.

31 مرداد 1399
تعداد: (216)