محرومیتی شامل تیم ملی نیست، مدیرعامل پرسپولیس مراقب ادبیاتش باشد

به گزارش تاورنا، به گزارش خبرنگاران، به گفته هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی فوتبال ایران درصورت عدم شرکت باشگاه ها در لیگ قهرمانان آسیا با محرومیتی دو ساله روبرو خواهد شد. این موضوع اما با واکنش محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روبرو شد.

محرومیتی شامل تیم ملی نیست، مدیرعامل پرسپولیس مراقب ادبیاتش باشد

انصاری فرد امروز شنبه در گفتگویی تلویزیونی گفت: من نمی دانم چرا هر وقت از این قبیل موضوعات مطرح می شود، آقای نصیرزاده خودش را وسط می اندازد و چنین صحبت هایی را می کند. این صحبت مدیرعامل پرسپولیس متقابلاً واکنش هوشنگ نصیرزاده را به دنبال داشته است.

نصیرزاده درگفتگو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه 18 سال است مدیریت فوتبال تدریس می کند، گفت: من از مقررات حرف می زنم نه اظهارنظر شخصی، بخشی از مشغله من مطالعه روزانه قوانین و مقررات فوتبال است. اصلاً این حرفه و کار من است. اگر هم صحبتی مطرح می کنم به خاطر ضدیت با تیم های خودی نیست برای این است که با در نظر دریافت چشم انداز آینده و اتفاقاتی که می تواند به دنبال داشته باشد، تصمیم درست تری گرفته شود.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی شرح داد: آقای انصاری فرد هم مراقب ادبیاتش باشد. او به یاد داشته باشد که با یک هوادار صحبت نمی کند پس نباید چنین ادبیاتی داشته باشد.

نصیرزاده در ادامه و در پاسخ به این سوال که بهترین و حرفه ای ترین راه چاره برای روبرو با موضوع پیش آمده و محرومیت دوباره کنندگان ایران از میزبانی در لیگ قهرمانان چیست؟ گفت: رایزنی های ورزشی و رایزنی های دیپلماتیک اولین و دومین راه چارهی است که باید در این مورد طی شود. این موضوع به ترتیب باید توسط مسئولان ورزش و مسئولان دیپلماتیک ایران در وزارت امور خارجه انجام شود.

وی یادآور شد: تهدید به تحریم لیگ قهرمانان سومین راه چارهی است که پیشنهاد می شود. بعد از آن هم باید شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) و پیگیری پرونده تا حصول نتیجه به عنوان چهارمین راه چاره دنبال شود.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز با اشاره به اینکه پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودرو چهار تیمی هستند که تصمیم AFC شامل حال آنها می شود، اعلام کرد: بهتر است که مسئولان این چهار باشگاه، راه چاره های پیشنهادی را به ترتیب و هماهنگ و همزمان با هم دنبال کنند نه اینکه هر یک به صورت جداگانه موضوع مربوط به باشگاه خود را پیگیری کنند.

به گفته خود شما و در صورت تحریم لیگ قهرمانان، فوتبال ایران با محرومیت روبرو می شود. با این اوصاف چرا این راه چاره را پیشنهاد می دهید؟ نصیرزاده در پاسخ به این پرسش گفت: به هر حال پیگیری موضوع و نتیجه دریافت از آن مهم است. در این زمینه محرومیت نباید خیلی اهمیت داشته باشد چراکه سوابق ذهنی نشان می دهد که باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان پیشینه قابل توجهی از موفقیت ندارند. نایب قهرمانی پرسپولیس که سال 2018 به دست آمد، بهترین اتفاق برای کنندگان ایران در دوره های اخیر این رقابت ها بوده است.

وی تاکید کرد: در صورت تحریم تا دو سال احتمال محرومیت وجود دارد. یعنی برای یک یا دو دوره از حضور در لیگ قهرمانان محروم خواهیم شد.

منع ایران از میزبانی شامل حال تیم ملی فوتبال هم می شود؟ نصیرزاده در پاسخ به این پرسش نیز گفت: فعلاً محرومیتی برای تیم ملی نیست. پرونده باشگاه ها جدا از تیم ملی است اما در صورتی که در زمینه ملی هم مجدداً با طرح مسئله از تیم های حریف روبرو شویم، این پرونده شاید برای تیم ملی هم درست شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 745

به "محرومیتی شامل تیم ملی نیست، مدیرعامل پرسپولیس مراقب ادبیاتش باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیتی شامل تیم ملی نیست، مدیرعامل پرسپولیس مراقب ادبیاتش باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید