کیون سون تائه: امیدوارم بازیکنان کاشیما آنتلرز از هر لحظه برای قهرمانی در آسیا استفاده نمایند

به گزارش تاورنا، کیون سون تائه، دروازه بان تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن ابراز امیدواری کرد بازیکنان این تیم از هر لحظه و فرصتی برای رسیدن به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا استفاده نمایند.

کیون سون تائه: امیدوارم بازیکنان کاشیما آنتلرز از هر لحظه برای قهرمانی در آسیا استفاده نمایند

به گزارش تاورنا، کیون سون تائه دروازه بان تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن با پیروزی این تیم مقابل پرسپولیس، می تواند تنها بازیکنی باشد که به سومین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان آسیا می رسد.

سون تائه در همین خصوص به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) گفت: تا به حال به موضوع رکورد خودم فکر ننموده ام، اما حضور در کاشیما آنتلرز و کسب عنوان لیگ قهرمانان آسیا با این تیم جزو تصمیمات من بود. این یک رکورد شخصی محسوب می گردد، اما من به کسب قهرمانی رقابت ها به عنوان یک تیم فکر می کنم. 10 سال میان اولین و دومین قهرمانی من در لیگ قهرمانان آسیا فاصله بود. زمان های زیادی بوده که اشتیاق و انگیزه زیادی برای فتح لیگ قهرمانان آسیا داشتم که به این مهم نرسیدم.

وی ادامه داد: به یاد می آورم یک سال که به قهرمانی مسابقات رسیدیم، بازیکنی را می شناختم که 23 سال بازی می کرد و در لیگ قهرمانان آسیا ظاهر نشد. زمانی که به آن فکر می کنید، توانایی بازی در لیگ قهرمانان آسیا معنای بزرگی دارد و برای داشتن شانس بازی در فینال رقابت ها، باید از سختی های زیادی عبور کنید. زمان زیادی فوتبال بازی کردم، اما حالا زمانم محدود است. زمانی که برای بازی کردن پیش رو دارم، کمتر از زمانی است که بازی نموده ام. پس من قدر هر لحظه و هر دقیقه را می دانم. برانکو ایوانکوویچ: بازی با کاشیما آنتلرز بزرگترین بازی 30 سال اخیر در تهران است سیدجلال حسینی: برای موفقیت احتیاج به حمایت طرفداران داریم

دروازه بان آنتلرز با بیان اینکه دوست ندارد پس از بازنشستگی از چیزی پشیمان باشد، گفت: تفاوت اصلی میان اکنون و آن موقع، این است که از هر دقیقه، چگونه استفاده می کنم. امیدوارم همه بازیکنان از هر لحظه ای برای فتح قهرمانی آسیا استفاده نمایند. همه اعضای تیم و نیز تماشاگران منتظر این لحظه هستیم. من تنها به دنبال جنگیدن تا لحظه آخر برای کسب قهرمانی مسابقات هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 90

به "کیون سون تائه: امیدوارم بازیکنان کاشیما آنتلرز از هر لحظه برای قهرمانی در آسیا استفاده نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیون سون تائه: امیدوارم بازیکنان کاشیما آنتلرز از هر لحظه برای قهرمانی در آسیا استفاده نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید