ارائه اینترنت رایگان به نامزدها برای فراهم کردن امکانات تبلیغاتی است

به گزارش تاورنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ارائه اینترنت رایگان به نامزدهای ریاست جمهوری به معنای تخصیص بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست بلکه منظور فراهم کردن امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی است.

ارائه اینترنت رایگان به نامزدها برای فراهم کردن امکانات تبلیغاتی است

محمدجواد آذری جهرمی روز دوشنبه پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز گزارشی از میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات ارائه و آخرین شرایط تشریح شد و در نهایت مقرر شد به عنوان وظایف نظارتی مجلس، کمیته ای از نمایندگان از پیشرفت پروژه های این زمینه بازدید نمایند و مجدد پس از گذشت 2 هفته آینده، جلسه ای در این زمینه داشته باشیم.

وزیر کابینه دولت دوازدهم با بیان اینکه امیدواریم بعضی از موانع موجود در این زمینه با همراهی مجلس رفع گردد، اضافه کرد: اخبار خوبی در حوزه توسعه روستایی و فضایی در هفته های آینده منتشر می گردد.

آذری جهرمی درباره انتشار بعضی خبرها مبنی بر ارائه اینترنت رایگان به نامزدهای ریاست جمهوری، شرح داد: در روزهای گذشته پیامک های بسیاری مبنی بر اینکه اگر می دانستیم به نامزدها اینترنت رایگان داده می گردد، نام نویسی می کردیم برای من ارسال شده است اما باید به این نکته دقت کرد که تخصیص اینترنت رایگان به نامزدهای ریاست جمهوری به معنای ارائه بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست.

وی ادامه داد: منظور ارائه بسته امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی اعم از ارتباط ویژه با مخاطبان در شبکه های اجتماعی داخلی، تسهیلات ارتباطی، خدمات صوت و تصویر فراگیر و ... است که به کاندیدهای تائید صلاحیت شده شورای نگهبان اختصاص پیدا می نماید تا تمام نامزدهای تایید شده شورای نگهبان بتوانند در شیوع کرونا در فضایی عادلانه از ظرفیت های کمپین های فضای مجازی برای تشریح برنامه های خود استفاده نمایند.،ایرنا

بیشتر بخوانیم:

کاندیداهای ریاست جمهوری برای تبلیغات بسته اینترنت می گیرند

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1667

به "ارائه اینترنت رایگان به نامزدها برای فراهم کردن امکانات تبلیغاتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه اینترنت رایگان به نامزدها برای فراهم کردن امکانات تبلیغاتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید