انتقاد از تعلل دولت در ارائه بسته حمایتی کالاهای اساسی

به گزارش تاورنا، گزارش خبرنگاران، در سرانجام جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، علی اکبر کریمی در تذکری شفاهی گفت: از ریاست جمهور به دلیل سخنرانی شان در مجمع عمومی سازمان ملل تشکر می کنم.

انتقاد از تعلل دولت در ارائه بسته حمایتی کالاهای اساسی

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: کمبود سهم استان مرکزی در توزیع داروی کشور با وجود جمعیت و موقعیتی که این استان دارد باعث ایجاد مسائلی برای بیماران استان گردیده است، آنها مجبورند برای تأمین دارو به تهران یا استان های مجاور مراجعه نمایند.

وی با بیان اینکه دو سال پیاپی افزایش قیمت نان رخ نداده است، ادامه داد: ضروری است هزینه نانوایی ها جبران گردد، به تازگی مسائل جدی برای آنها ایجاد گردیده، انتظار می رود با حفظ حقوق مصرف نماینده برای جبران هزینه ها راه حل مناسبی ارائه گردد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تأمین کالاهای ضروری بیان داشت: مجلس شورای اسلامی توجه لازم به تأمین کالاهای اساسی داشت اما با توجه به مخالفت دولت جلوی تصویب این طرح گرفته شد. نوبخت از ارائه بسته حمایتی خبر داده است اما همچنان از این بسته خبری نیست.

کریمی تأکید کرد: مردم با تورم افسارگسیخته روبرو هستند و شاهد کمبود مصنوعی کالاها هستیم، در حالی که می دانیم کمبود واقعی در کشور وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم بیان داشت: ضروری است در شرایط سخت اقتصادی فشار مضاعفی بر تولیدنمایندگان اعمال نگردد و در امور مالیاتی مراعات تولیدنمایندگان و کسبه را داشته باشیم تا خود تحریمی صورت نگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 55

به "انتقاد از تعلل دولت در ارائه بسته حمایتی کالاهای اساسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد از تعلل دولت در ارائه بسته حمایتی کالاهای اساسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید