بولتون به گروه های سیاسی اش بازگشت

به گزارش تاورنا، پس از خروج از کاخ سفید جان بولتون شغل پیشین خود به عنوان رئیس دو کمیته اقدام سیاسی به نام های John Bolton PAC و John Bolton Super PAC را با اهدای 10هزار دلار به کمپین انتخاباتی پنج نماینده جمهوری خواه برای انتخابات 2020 از سر گرفت.

بولتون به گروه های سیاسی اش بازگشت

بولتون، کمیته اقدام سیاسی و سوپر کمیته را با اهداف انتخاباتی و حمایت از کاندیداهای که دغدغه امنیت ملی دارند و کمک به جمهوری خواهان و حفظ کنترل کنگره و تضمین اینکه امنیت ملی و سیاست خارجی اولویت اول انتخاباتی باقی خواهد ماند، تاسیس کرد.

از سال 2014 کمیته اقدام سیاسی بولتون 1504500 دلار به 219 کاندیدای فدرال و ایالتی پرداخت کرده و از همان زمان سوپر کمیته نیز 6183797 دلار در حمایت از امنیت ملی هزینه کرده است.

گرومبریج، بخش پردازش داده ها در دانشگاه کمبریج به کمیته بولتون اطلاعات لازم در باره شخصیت، گرایشات، افکار و حتی سبک زندگی رای دهندگان که درکل سایکو گرافیک خوانده می شود را ارائه می کند تا تبلیغاتی خاصی برای گروهی خاص در زمان انتخابات انجام شود.

با این اطلاعات سوپر کمیته می تواند به حداکثر تاثیرگذاری در منطقه ای خاص برای کاندیدای مورد نظر دست پیدا کند.

بولتون در بیانیه خود گفته است: این کمیته ها به دنبال ایجاد یک سیاست امنیت ملی مستقل، شفاف و قوی برای آمریکا هستند. تجربه ای که اعضای کنگره دارند به آنها، درک و شناخت جدی از تهدیدهای پیش روی ما از تروریسم بین المللی و رژیم های سرکش همچون کره شمالی و ایران می دهد.

در این بیانیه هیچ اشاره ای به اختلافات بولتون و ترامپ که در نهایت به خروج مشاور امنیت ملی از کاخ سفید شد نشده است. ترامپ می گوید بولتون را اخراج کرده و بولتون مدعی است که استعفا کرده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 397

به "بولتون به گروه های سیاسی اش بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بولتون به گروه های سیاسی اش بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید