جزئیاتی جدید از بسته معیشتی ماه رمضان

به گزارش تاورنا، به گزارش خبرنگاران، در جلسه ستاد هماهنگی مالی دولت در این هفته رئیس جمهور از اختصاص بسته معیشتی در ماه رمضان اطلاع داد.

جزئیاتی جدید از بسته معیشتی ماه رمضان

براساس اظهارات حسن روحانی، دولت می خواهد در هفته اول ماه رمضان به مردم بسته معیشتی بدهد و این بسته معیشتی در قالب کارت اعتباری اختصاص داده می گردد.

همچنین در ویدیویی که از این جلسه در بعضی از رسانه ها منتشر شد، رئیس جمهور گفته است:

  • مشمولان این طرح 60 میلیون نفر از جمعیت کشور است.
  • این یارانه به صورت کارت اعتباری پرداخت می گردد.
  • پشتوانه این کارت های اعتباری سهام عدالت، یارانه ها، اوراق و … است.
  • دارندگان سهام عدالت که سهامشان یک میلیون تومانی است، کارت اعتباری 14 میلیون تومانی و برای سهامداری که سهامش 532 هزار تومانی است کارت اعتباری هفت میلیون تومانی دریافت می نماید.

اما امروز محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره سبد معیشتی ماه رمضان اظهار داشت که تمامی افراد یارانه بگیر معیشتی که حدود 60 میلیون نفر از مردم هستند و از سبد حمایتی استفاده می نمایند، معادل آن یارانه معیشتی را یک ماه مازاد بر آنچه که در ماه رمضان دریافت می نمایند، در اختیارشان قرار گیرد.

او همچنین گفته که، در ماه رمضان همه آن 60 میلیون نفری که یارانه معیشتی می گیرند می توانند از این سبد معیشتی حمایتی ویژه ماه رمضان استفاده نمایند.

یعنی در حالی که رئیس جمهور از پرداخت کارت اعتباری هفت تا 14 میلیون تومانی به عنوان بسته معیشتی ماه رمضان به 60 میلیون نفر خبر داده، وزیر کار می گوید که مشمولان یارانه معیشتی یک یارانه اضافه در ماه رمضان دریافت می نمایند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1574

به "جزئیاتی جدید از بسته معیشتی ماه رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیاتی جدید از بسته معیشتی ماه رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید