سعید عزت اللهی؛ ادامه با تیم دانمارکی یا پیوستن به تیم نو؟

به گزارش تاورنا، ایران ورزشی نوشت: در سال های اخیر بار ها بحث بازگشت سعید عزت اللهی به لیگ ایران شنیده شده و البته این اتفاق هرگز رخ نداده است.

سعید عزت اللهی؛ ادامه با تیم دانمارکی یا پیوستن به تیم نو؟

آخرین نمونه اش هم در جابجایی تابستان 1401 بود که گفته می شد شاید عزت اللهی تصمیم به بازگشت بگیرد و در یکی از تیم های مطرح فوتبال ایران بازی کند. موضوعی که نهایی نشد تا حالا عزت اللهی با وایله تمرین کند تا آینده اش ظرف یک هفته تا 10 روز بعد معین شود.

سعید که دو، سه ماهی است صحبتی انجام نداده و علاقه ای هم به مصاحبه نداشت، درباره اتفاقات و شایعه هایی که بخصوص در یک ماه گذشته پیرامون انتقال او وجود داشته، می گوید: در این مدت سعی کردم صحبتی نکنم و به شایعه ها دامن نزنم. هدفم این بود کارم را به دور از هیاهو پیش ببرم.

نمی خواستم حرفی بزنم تا برداشت دیگری از آن بشود. با این حال، اما اخبار فراوانی در مورد من منتشر شد که واقعاً نمی دانم از کجا در می آمد. یک روز می گفتند عزت اللهی با فلان باشگاه به توافق نهایی رسیده و روز بعد خبر از امضای قرارداد با یک تیم دیگر می دادند. خودم مانده بودم که آیا من مذاکره کرده و به توافق رسیده ام یا نه. گاهی اوقات که از خواب بیدار می شدم و اخبار را می خواندم، حتی به خودم شک می کردم. در روز های پایانی جابجایی هم شایعه ای مطرح شد مبنی بر اینکه من با باشگاه وایله قراردادم را فسخ کرده و راهی ایران شده ام تا برای تیمی لیگ برتری بازی کنم. واقعیتش از خودشان می نوشتند که من بازیکن آزاد هستم، در صورتی که تحت قرارداد وایله بوده و هستم و هیچ اتفاقی هم در این زمینه رخ نداد.

آیا عزت اللهی در این مدت مذاکره رسمی هم با باشگاهی ایرانی انجام داد؟ سعید در این مورد می گوید: من هیچ مذاکره رسمی انجام ندادم. البته مدیران برخی تیم ها که احترام خاصی هم برای شان قائلم با من و پدرم تماس می گرفتند و صحبت می کردند، اما کار ما هرگز به مرحله رسمی نرسید.

چون همان طور که بار ها گفته ام، با احترام به تمام تیم های ایرانی، اولویت من بازی در اروپا بود و دوست داشتم در سال جام جهانی بازی در این قاره را همچنان تجربه کنم. ضمن اینکه وقتی من با وایله قرارداد دارم، تیم ها باید به سراغ باشگاه دانمارکی ام می رفتند و تازه بعد از توافق سراغ من می آمدند. بازیکنی که تحت قرارداد است به تنهایی نمی تواند توافقی انجام بدهد و من هم سعی کردم به عنوان فوتبالیست حرفه ای پایبند این موضوع باشم.

چه زمانی تکلیف نهایی عزت اللهی معین می شود؟ او در پاسخ به این سؤال می گوید: هنوز یک هفته تا 10 روز از زمان جابجایی به جای مانده و امکانش وجود دارد راهی تیم جدیدی شوم. همه چیز به نظر وایله بستگی دارد و دست من نیست که بخواهم شخصاً تصمیم بگیرم. در این چند روز هم اگر پیشنهادی رسید که باب میل من و باشگاه وایله باشد، شاید جدا شوم. در غیر این صورت در وایله می مانم و برای این تیم بازی می کنم تا به لیگ برتر دانمارک برگردیم.

به عنوان سؤال پایانی، از عزت اللهی پرسیدیم چرا در یکی، دو هفته اخیر برای وایله بازی نکرده که او اینگونه پاسخ می دهد: دلیل بازی نکردن من این است که امکان مصدومیت وجود دارد. اگر خدای ناکرده آسیب ببینم انتقالم به مشکل می خورد؛ بنابراین فعلاً صبر کرده ام تا ببینم شرایط چطور پیش می رود. تا پایان مهلت جابجایی زمان برای جدایی هست. در غیر این صورت طبق تعهدی که دارم، برای وایله بازی می کنم تا عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم و دوباره به سطح اول فوتبال دانمارک برگردیم.

منبع: فرارو
انتشار: 4 شهریور 1401 بروزرسانی: 4 شهریور 1401 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 2121

به "سعید عزت اللهی؛ ادامه با تیم دانمارکی یا پیوستن به تیم نو؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید عزت اللهی؛ ادامه با تیم دانمارکی یا پیوستن به تیم نو؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید