تربیت دانش آموزان باید مهارت محور باشد

به گزارش تاورنا، علیرضا آشناگر روز یکشنبه درمراسم اعزام کاروان تجهیزات ورزشی به مدارس استان قزوین گفت: در آستانه شروع سال تحصیلی این حرکت ارزشمند را پاس می داریم.

تربیت دانش آموزان باید مهارت محور باشد

وی اضافه نمود: در استانه سال تحصیلی شاید باید تعییر رویکرد در نظام آموزشی داشته باشیم تا در مسیر توسعه حرکت کنیم و. در این میان باید بچه ها را برای توسعه همه جانبه پرورش دهیم در حالی که فقط دانش و حافظه آنها را تقویت نموده ایم و دنبال مهارت آموزی نرفتیم.

آشناگر اعلام کرد: جامعه آینده هم نظریه پرداز هم کارافرین هم معلم احتیاج دارد و در آموزش ها اگر به سمت توسعه برویم به شادابی و سلامت دانش آموزان یاری نموده ایم.

وی اعلام کرد: باید نسل اینده را به گونه ای آموزش دهیم و تربیت کنیم تا تحمل نظر دیگران را داشته باشند، مصاحبه را یاد بگیرند و دانش آموزانی که تربیت می کنیم افرادی باشند که به عقاید دیگران احترام بگذارند تا آینده کشور تضمین گردد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین یادآورشد: همچنان که به سرمایه اجتماعی و سرمایه مالی احتیاج داریم باید زمینه های دیگر را برای توسعه مهیا کنیم.

وی اضافه نمود: اگر اعتماد بین دانش آموزان را تقویت کنیم به نتیجه می رسیم لذا باید بتوانید مدیریت فکری را در آموزش و پرورش شکل دهید تا شاهد یک مجموعه پویا در آموزش و پرورش باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 45

به "تربیت دانش آموزان باید مهارت محور باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تربیت دانش آموزان باید مهارت محور باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید