شاه علی دوست: استرس زیادی داریم و نمی توانیم تمرکز کنیم، در زمین فوتبال نمی توان از ماسک و شیلد استفاده کرد

به گزارش تاورنا، کاپیتان تیم فوتبال سایپا هم یکی از مخالفان ادامه مسابقات لیگ برتر است و اعتقاد دارد در مقطع فعلی حفظ جان انسان ها مهمترین چیز است.

شاه علی دوست: استرس زیادی داریم و نمی توانیم تمرکز کنیم، در زمین فوتبال نمی توان از ماسک و شیلد استفاده کرد

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

روزبه شاه علی دوست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره اختلاف نظر باشگاه ها و بازیکنان برای ادامه یافتن بازی های لیگ برتر در فصل جاری گفت: بازیکنان سایپا به دلیل شرایطی که در جدول داریم، ترجیح دادند در این چند ماه زیاد در این مورد صحبت ننمایند و من هم دوست ندارم آنهایی که صحبت هایم را می خوانند شرایط جدولی سایپا را در نظر بگیرند. متأسفانه بعضی به راحتی به هم تهمت می زنند، ولی مسئله مهم حفظ جان انسان هاست. شاید تیم های بالا و پایین جدول از لحاظ فوتبالی با هم تفاوت داشته باشند، ولی جان بازیکن تیم های بالای جدول با جان بازیکن تیم های پایین جدول هیچ تفاوتی ندارد و ارزش جان همه انسان ها برابر است.

وی در ادامه تأکید کرد: من یک فرزند شش ماهه دارم که در چند ماه گذشته با مشکل ریه روبرو بود، ولی الان شرایط بهتری دارد. با این وجود استرسی دارم که تمام شدنی نیست. در این مدت یک بار درست و حسابی فرزندم را در آغوش نگرفتم و حالا که تمرینات آغاز شده است، اصلاً لمسش هم نمی کنم. خیلی ها مسائل خاص خودشان را دارند و خیلی از بازیکنان پدر یا مادر مسن دارند و با این شرایط استرس زیادی را تحمل می نمایند. از لحاظ فوتبالی هم طبیعتاً استرس داریم. ما برای انجام تمرینات و دریافت نتایج موردنظرمان احتیاج به تمرکز داریم، ولی متأسفانه با این شرایط نمی توان تمرکز کرد.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه فوتبال با خیلی از مشاغل فرق دارد، اعلام کرد: خیلی ها می گویند چرا همه مشاغل باز هستند و فوتبال تعطیل است. در دیگر مشاغل حداقل می توان فاصله را رعایت کرد یا از ماسک و شیلد استفاده کرد، ولی در زمین فوتبال که نمی توان فاصله را رعایت کنیم یا ماسک و شیلد بزنیم. دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت مدتی پیش گفت هیچ تضمینی وجود ندارد که یک نفر تست کرونایش منفی گردد و به آن سمت خیابان برود و دوباره این تست منفی گردد.

شاه علی دوست در انتها گفت: این منطقی نیست که این همه چالش و سختی را تحمل کنیم که مسئولان بگویند ما بعد از آلمان لیگ فوتبال را برگزار کردیم. شما مطمئن باشید که نمی توانیم خودمان را با آلمان قیاس کنیم. ضمناً فوتبال ما حرفه ای نیست که تیم ها نگران درآمد یا مسائل دیگر باشند. من با این شرایط علاقه ای ندارم تا لیگ ادامه پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1041

به "شاه علی دوست: استرس زیادی داریم و نمی توانیم تمرکز کنیم، در زمین فوتبال نمی توان از ماسک و شیلد استفاده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاه علی دوست: استرس زیادی داریم و نمی توانیم تمرکز کنیم، در زمین فوتبال نمی توان از ماسک و شیلد استفاده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید