لایحه رتبه بندی معلمان به هیأت دولت ارائه شد

به گزارش تاورنا، عضو هیئت رئیسه مجلس از پیگیری مجلس برای تدوین لایحه رتبه بندی معلمان اطلاع داد و گفت: آموزش و پرورش، این لایحه را به هیأت دولت ارائه کرد.

لایحه رتبه بندی معلمان به هیأت دولت ارائه شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی کریمی فیروزجایی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پیگیری این کمیسیون برای تدوین نظام رتبه بندی معلمان اطلاع داد و اظهار کرد: سؤال بنده از وزیر آموزش و پرورش درباره تعلل وزارت آموزش و پرورش در اجرای جزء(2) بند الف ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر تهیه نظام رتبه بندی معلمان بود.

وی ادامه داد: پرسش از وزیر آموزش و پرورش این بود که وفق جزء(2) بند الف ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه، دولت مکلف است برای ایجاد تحول در نظام تعلیم و تربیت نسبت به تهیه نظام رتبه بندی معلمان اقدام کند؛ اما دلیل تأخیر و تعلل دولت و وزارت آموزش و پرورش در ارائه لایحه نظام جامع رتبه بندی معلمان به مجلس شورای اسلامی چیست؟

کریمی فیروزجایی گفت: اتفاق خوب این است که وزیر آموزش و پرورش 28 مهر، در نامه به معاون اول رئیس جمور، متن پیشنهادی لایحه رتبه بندی حرفه ای معلمان را برای طی فرایند تصویب در هیأت وزیران ارائه نموده است.

وی توضیح داد: امیدواریم هرچه سریع تر، این لایحه در دولت تصویب و به مجلس برای آنالیز و طی مراحل قانونی ارائه گردد و مجلس نیز آماده پیگیری آن برای رساندن این لایحه به نتیجه مناسب است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1286

به "لایحه رتبه بندی معلمان به هیأت دولت ارائه شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "لایحه رتبه بندی معلمان به هیأت دولت ارائه شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایحه رتبه بندی معلمان به هیأت دولت ارائه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید